Перфоратор AEG BBH 12 LI-402C
Повернутися до продуктів
Заповнювач
Перфоратор акумуляторний AEG BBH18BL2-502C
Є в наявності
Порівняйте
Додати до списку бажань
Артикул: BBH18BL2-502C Категорія: ПЕРФОРАТОР
Поділитися:
  • Опис
Опис
Перфоратор акум. BBH18BL2-502C AEG, 18В, 2х5Аг, 0-1500об/хв, 0-5000рух/хв, Ø30/13/26, 2.5Дж, 3,08кг
Супутні товари
Порівняйте
Перфоратор AEG KH24XEK-SET1
ЕЛЕКТРОІНСТРУМЕНТ, ПЕРФОРАТОР
KH24XEK-SET1
Додати до списку бажань
Додати в кошик
Швидкий перегляд
-6%
Перфоратор AEG BBH 12 LI-402C
ПЕРФОРАТОР
Перфоратор BBH 12 LI-402C AEG, 12В, 2x4Aг, 0-800об/хв, 8/10/13мм, 0,9Дж, 1,8кг
Додати в кошик
Швидкий перегляд
-5%
Перфоратор AEG BH26LE
ПЕРФОРАТОР
Перфоратор BH26LE AEG, SDS-PLUS, 750Вт, 0-1200об/хв, 0-4500 уд/хв, 3,2 Дж, Ø26/13/30мм, кейс, 3,1кг
-7%
Перфоратор AEG KH 28 Super XE
Перфоратор KH28SuperXE AEG, SDS-PLUS, 1010Вт,0-1500об/хв,Ø28/13/30мм,3,1Дж,0-5000уд/хв,кейс,2,8к
Перфоратор AEG KH28SuperXEKkit4SET
ЕЛЕКТРОІНСТРУМЕНТ, ПЕРФОРАТОР
KH28SuperXEKkit4SET
-8%
Перфоратор AEG KH26XE
Перфоратор KH26XE AEG, SDS-PLUS, 800Вт, 0-1500об/хв, 4500уд/хв, Ø26/13/30мм, 2,5Дж, кейс, 2,8кг