Головна Магазин ІНСТРУМЕНТИ ТА ОБЛАДНАННЯ ЕЛЕКТРОІНСТРУМЕНТ Ударна дриль AEG SBE 750 RE
Відбійний молоток AEG 3 PM
Повернутися до продуктів
Багатофункціональний інструмент AEG OMNI-300KIT1
AEG
Ударна дриль AEG SBE 750 RE
SBE750RE
Є в наявності
Порівняйте
Додати до списку бажань
Поділитися:
  • Опис
Опис
Робочі параметри
Максимальний діаметр патрона 13 мм
Потужність 750 Вт
Тип свердління ударный
Кількість швидкостей 1
Максимальний діаметр свердління в бетоні 16 мм
Максимальний діаметр свердління в дереві 30 мм
Напруга однофазний (220 В)