Акумуляторна шабельна пила AEG BUS18BL-0
Повернутися до продуктів
Аккумуляторный шуруповерт AEG BTS18BL-0KIT1
AEG
Акумуляторний шуруповерт для гіпсокартону AEG BTS18BL-0
BTS18BL-0
Порівняйте
Додати до списку бажань
Артикул: BTS18BL-1 Категорії: АКУМУЛЯТОРНИЙ ІНСТРУМЕНТ, ЕЛЕКТРОІНСТРУМЕНТ
Поділитися:
  • Опис
Опис
Безщітковий шуруповерт по гіпсокартону 18В, 5000об/хв, Ø дерево 55мм, 5Nм
Супутні товари
Порівняйте
Плиткоріз електричний ProfiTech Diamant TC 180
ЕЛЕКТРОІНСТРУМЕНТ
TC 180
Додати до списку бажань
Додати в кошик
Швидкий перегляд
Безщітковий акумуляторний компресор AEG BK18-38BL-0
ЕЛЕКТРОІНСТРУМЕНТ, АКУМУЛЯТОРНИЙ ІНСТРУМЕНТ
BK18-38BL-0
Додати в кошик
Швидкий перегляд
Плиткоріз електричний ProfiTech Diamant TC 230-120
ЕЛЕКТРОІНСТРУМЕНТ
TC 230-120
Швонарізчик AGT ML-T500, Loncin G420F, 11кВт/15 к.с., 350-550/25.4мм, глибина різу 170 мм, 40л.,165кг.